Zoptymalizuj pracę

 • koniec z rutynowymi i powtarzalnymi czynnościami

Skróć czas pracy nad projektem

 • to co zajmowało Ci godziny pracy, teraz możesz zrobić w 5 minut

Osiągnij więcej

 • zwiększysz wydajność, przyspieszysz modelowanie

Zaoszczędź

 • nie tylko czas, również pieniądze.

To wszystko osiągniesz dzięki pakietom PowerPack for Revit i PowerPack for Advance Steel.


Nasze pakiety to wydajne rozszerzenia dla oprogramowania Autodesk Revit i Advance Steel. Rozszerzenia te zostały specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia możliwości użytkownika oraz wydajności i efektywności projektowania zgodnego z ideą BIM.


Programy Graitec PowerPack pozwalają użytkownikowi skoncentrować się na ważnych aspektach projektowania dzięki automatyzacji wielu przyziemnych zadań z zakresu modelowania.

Webinar | Jak przyspieszyć pracę w programie Autodesk Revit

Webinar | Autodesk Revit. Czy zbrojenie może być łatwiejsze?

W grudniu odbyły się dwa webinaria poświęcone pakietom PowerPack dla Autodesk Revit. Nie mogłeś uczesticzyć, lub chciałbyś zobaczyć je jeszcze raz? Zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

Dołącz do nas!

 • Połączenie Revit z Excel
 • Edycja widoku 3D
 • Widoczność CAD 3D
 • Menedżer rodzin

Wybrane narzędzia
PowerPack Revit:

PowerPack Revit to bogaty zestaw unikalnych poleceń i funkcji, które zapewniają większą funkcjonalność, lepszą kontrolę i większą automatyzację dla użytkowników Revit ze wszystkich branż.


PowerPack Revit obejmuje praktyczne narzędzia, które koncentrują się na przyspieszeniu modelowania, uproszczeniu zarządzania rodzinami, przygotowaniu opisów, wymiarów, widoków i rysunków, przyspieszeniu tworzenia dokumentacji, oraz na ulepszeniu wymiany danych z aplikacjami zewnętrznymi. co znacznie usprawnia przepływ pracy BIM.


PowerPack Revit przynosi oszczędność czasu pracy użytkowników wszystkich wersji programu.

 • Polecenie „Rozmieść”
 • Narzędzia wymiarowania
 • Eksportowanie do DWG
 • Parametry geometrii
 • Automatyczna numeracja
 • Zaawansowane wyszukiwanie elementów

POZNAJ PAKIETY POWERPACK

PowerPack Advance Steel jest wydajnym dodatkiem do programu Autodesk Advance Steel, zaprojektowanym w taki sposób, aby zwiększyć możliwości, wydajność i produktywność użytkownika.


PowerPack Advance Steel wzmacnia funkcjonalność Autodesk Advance Steel poprzez wprowadzenie zestawu unikalnych narzędzi, szablonów oraz połączeń zaprojektowanych w celu przyspieszenia pracy z projektem.


PowerPack Advance Steel dzięki narzędziom do szybkiego modelowania (opcje dla belek i blach giętych) oraz nowym funkcjonalnościom programu (profile ażurowe belek, automatyczne szablony), korzystanie z programu Autodesk Advance Steel jest prostsze oraz usprawnia proces projektowy konstrukcji.

Wybrane narzędzia
PowerPack Advance Steel:

 • Automatyczne pokrycia podestów
 • Docięcia do zakrzywionego elementu
 • Kreator typowych konstrukcji stalowych
 • Eksport modelu i rysunków

PowerPack for Revit

Funkcja: połączenie Excel

PowerPack for Revit

Funkcja: automatyczne wymiarowanie

PowerPack for Advance Steel

Funkcja: dowolne rozmieszczanie grup łączników i otworów

Wybierz pakiet odpowiedni do swoich potrzeb

"Narzędzi PowerPack for Revit używamy od 2 lat. Przede wszystkim pomagają nam w przeglądaniu modelu i tworzeniu dokumentacji. Takie funkcje jak Przemieszczenia pomiędzy poziomami i Duplikowanie arkuszy są proste w użyciu i bardzo pożyteczne. Dodatkowo narzędzie do automatycznego łączenia elementów pozwala zaoszczędzić czas i wyeliminować błędy w modelowaniu."

Radosław Duda / MTM Styl Sp z o o, SP. komandytowa

Maria Miłobędzka / AER Polska Sp. z o.o.

"Narzędzie PowerPack wnosi Revita na wyższy poziom. Menadżer rodzin, automatyczna numeracja i dwukierunkowa synchronizacja zestawień Revita z arkuszem Excel daje nowe możliwości i znacznie ułatwia pracę na skomplikowanych modelach BIM."

Poznaj opinie naszych klientów

Narzędzia zawarte w PowerPack for Advance Steel są naprawdę przydatne i łatwe w adaptacji. PowerPack dla Advance Steel pozwolił nam zakończyć projekt w krótkim czasie, w porównaniu do standardowego projektowania w Advance Steel

Przemysław Kasza / BIM-Tech

Artur Król / ESDO Project Sp. z o. o.

Aplikacja PowerPack for Revit znacznie poprawiła wydajność pracy w programie. Wprowadzono usprawnienia, które przyspieszają przygotowanie modelu analitycznego, fizycznego oraz dokumentacji konstrukcyjnej. Weryfikacja poprawności modelu analitycznego stała się łatwiejsza. Narzędzia związane z wymiarowaniem, połączeniem Revit-Excel również są szeroko stosowane i skracają czas poszczególnych procesów.

Jesteśmy użytkownikami dodatku Powerpack for Revit od 2 lat. Po zainstalowaniu PowerPack'a Graitec dla Revit, obserwujemy zwiększony postęp prac. W szczególności używamy "komendynumerycznej" w procesie tworzenia harmonogramów mep do szacowania kosztów i procedur kodyfikacji.

Maciej Zuber / ARCHAS DESIGN

Jerzy Prywiński / Biuro Projektów i Realizacji Budownicta OPTAL

Aplikacja PowerPack for Revit znacznie przyspieszyła numerowanie pozycjonowanie elementów. Dzięki inteligentnym narzędziom oszczędzam czas. Program za mnie wykonuje dużo żmudnej i mechanie2nej pracy. Dodatkowo funkcje programu Revit jak i samego dodatku PowerPack były jasno i klarownie wytłumaczone na szkoleniach, które były prowadzone przez firmę Graitec.

W celu otrzymania wyceny lub uzyskania informacji o programach PowerPack,
skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem handlowym:


tel: (12) 639 25 55

mail: liderzyBIM@graitec.com


lub wypełnij formularz


Kontakt

tel: (12) 639 25 00 | www.graitec.plWsparcie&Pomoc

tel: (12) 639 25 25

mail: Support.poland@graitec.com

Sprzedaż

tel: (12) 639 25 55

mail: liderzyBIM@graitec.com